SME1600Kw dizel generator
Proizvođač: SMEModelS16R-PTA-CEngin brzina nominalna1500 RPMCilinder / Arrangement16 / 60°VDisplacement65.37 LBore and Stroke170 mm x 180 mmCompression ratio14: 1Max. stand by power na nominalnom RPM1590 KWRegula
Opis
Proizvođač: MSP
| Model | S16R-PTA-C |
| Nominirani obrtanja motora | 1500 obr/min |
| Bomba / uređenje | 16 / 60°V |
| Pomak | S druge vrste |
| Precnik i hod | smanjenje |
| Omjer kompresije | 14: 1 |
| Maksimalna pripremna snaga pri nazivanim okretima u minuti | 1590 kW |
| Četvrtina: | smanjenje emisije |
| Upravitelj: vrsta | Električni |
| Aspiracija i hlađenje | Turbo punjen, hladnjak zračno-zračno |
Ispušni sustav
| Promet ispušnih plinova | 376 m3/min |
| Maksimalni povratni pritisak | 600 mm H2O |
Gorivni sustav
| Potrošnja goriva 100% (iz glavne snage) | 374 l / h |
| Uvođenje u promet | 288 litara na sat |
| U slučaju da se ne primjenjuje, to se može učiniti u skladu s člankom 6. stavkom 2. | 192 l / h |
| U slučaju da se ne primjenjuje, to se može učiniti u skladu s člankom 6. stavkom 2. | 414 l / h |
Ulje
| Ukupna količina ulja u filtrima | S druge vrste |
Uzimanje zraka
| Prenos zraka motora | 142 m3/min |
Proizvodnja hladnoće
| Snaga motora | Sljedeći članak |
| Maksimalna temperatura vode | 98°C |
| Termoostat | 71-85°C |
| Proizvodnja hladnjaka | smanjenje količine |
