SME 1600 кВт дизель генератор топчогу
Производитель: SMEМодель: S16R-PTA-CКыймылдык мотордун айлануу жылдамдыгы (номиналдуу): 1500 айл./минЦилиндр саны / орнашуу: 16 / 60°VКөлөмү: 65,37 лЦилиндрдин диаметри жана жүрүшү: 170 мм x 180 ммКысымдын коэффициенти: 14 : 1Эң жогорку резервдеги кубат (номиналдуу айлануу жылдамдыгында): 1590 кВтЖыштыктын тургузулушу (тұрақтуу абалда): ±0,25...
Сүрөттөмө
Производитель: SME
| Модель | S16R-PTA-C |
| Двигателдин номинал айлануу жылдамдыгы | 1500 м/мин |
| Цилиндр саны / Жайгашуусу | 16 / 60°V |
| Жер которуу | 65,37 л |
| Цилиндрдиң диаметри жана жүрүшү | 170 мм x 180 мм |
| Сызыктуу коэффициенти | 14 : 1 |
| Номинал айлануу жылдамдыгында максималдуу резервдеги кубат | 1590 кВт |
| Жыштыкты реттөө, туруктуу абал | ±0.25 % |
| Регулятор: үлгүсү | Электрдик |
| Сорулган жана салкындатылган | Турбо-кошулган, аба-аба салкындаткыч |
Чыгаруу системасы
| Жарма Газдарынын Жылдырмасы | 376 м³/мин |
| Максималдуу Аркалык Басынч | 600 мм H₂O |
Кююн системасы
| Күчтүн негизги кубатынын 100% ичиндеги отундун чыгымы | 374 Л/с |
| Күчтүн негизги кубатынын 75% ичиндеги отундун чыгымы | 288 л/саат |
| Жанар-тактын чыгымы: Баштапкы кубаттун 50% | 192 л/саат |
| Жанар-тактын чыгымы: Баштапкы кубаттун 110% | 414 л/саат |
Май системасы
| Фильтрлер менен бирге жалпы май сыйымдуулугу | 230 л |
Хава Киргизүү
| Двигательдеги аба агымы | 142 м³/мин |
Муздаткыч системасы
| Мотордун капаситети | 170 л |
| Максималдуу суу температурасы | 98°C |
| Термостат | 71–85°C |
| Суутоктун агышы | 1650 Л/мин |
