SME 1895 kW diisligeneraatorkomplekt
Tootja: SME
Mudel: S16R-PTAA2-C
Mootori pöörlemiskiirus nimiväärtusel: 1500 min⁻¹
Silindrid / Paigutus: 16 / 60° V-kujuline
Töömaht: 65,37 L
Silindri diameeter ja käik: 170 mm × 180 mm
Süttimussuhe: 14 : 1
Maksimaalne varu võimsus nimipöörlemiskiiruse korral: 1895 kW
Sagedusreguleerimine, stabiilne olek: ±0...
Kirjeldus
Tootja: SME
| Mudel | S16R-PTAA2-C |
| Mootori pöörlemiskiirus nimiväärtusel | 1500 v/min |
| Silinder / Paigutus | 16 / 60°V |
| Üleminek | 65,37 l |
| Tõmm ja läbimõõt | 170 mm x 180 mm |
| Püsimisnäitaja | 14 : 1 |
| Maksimaalne varu võimsus nimipöörlemiskiiruse juures | 1895 kW |
| Sagedusregulatsioon, stabiilne olek | ±0,25 % |
| Regulaator: tüüp | Elektriline |
| Sisepõhine ja jahutus | Turbolaadimisega, õhust õhuni jahutaja |
Varjupaigasüsteem
| Käigukorraga gaasivool | 453 m³/min |
| Maksimaalne tagasurve | 600 mm H₂O |
Küttesüsteem
| Kütusekulu 100 % (peamisest võimsusest) | 440 l/h |
| Kütusekulu 75 % (peamisest võimsusest) | |
| Kütusekulu 50 % (peamisest võimsusest) | |
| Kütusekulu 110 % (peamisest võimsusest) | 495 l/h |
Õlisüsteem
| Kogu õhimaht koos filtritega | 230 l |
Õhutõmbemine
| Mootori õhuvool | 171 m³/min |
Jahutussüsteem
| Mootori maht | 170 l |
| Maksimaalne veetemperatuur | 98°C |
| Termostaat | 71–85 °C |
| Jahutusvedeliku vool | 1650 l/min |
