SME 1895 kW dizel generator to'plami
Ishlab chiqaruvchi: SME
Model: S16R-PTAA2-C
Dvigatel aylanish tezligi (nominal): 1500 ayl/min
Silindr soni / joylashuvi: 16 / 60°V
Hajmi: 65,37 L
Silindr diametri va porshen yurish uzunligi: 170 mm x 180 mm
Sikl siqilish darajasi: 14 : 1
Nominal aylanish tezligidagi maksimal rezerv quvvati: 1895 kW
Tezlikni boshqarish (barqaror holatda): ±0...
Tavsif
Ishlab chiqaruvchi: SME
| Model | S16R-PTAA2-C |
| Nominal aylanish tezligi | 1500 об/мин |
| Silindr / Tartib | 16 / 60°V |
| Koʻchirish | 65,37 L |
| Diametr va mashq | 170 mm x 180 mm |
| Kompresssiya nisbati | 14 : 1 |
| Nominal aylanish tezligida maksimal rezerv quvvati | 1895 kW |
| Tezlikni tartibga solish, barqaror holat | ±0,25 % |
| Regulyator: tur | Elektr |
| Suvlanish va sovutish | Turbozaryadlangan, havo-havoga sovutish |
Egzoz tizimi
| Ишлатилган газ потоки | 453 m³/min |
| Maksimal Orqa Boshim | 600 mm H₂O |
Yoqilg'i tizimi
| Yoqilgʻi sarfi: asosiy quvvatning 100 % | 440 L/soat |
| Yoqilgʻi sarfi: asosiy quvvatning 75 % | |
| Yoqilgʻi sarfi: asosiy quvvatning 50 % | |
| Yoqilg'ining iste'moli¹¹⁰% (Bosh quvvatning) | 495 L/soat |
Moy tizimi
| Filtrlar bilan birga umumiy moy sig'imi | 230 L |
Havo kirish
| Dvigatel havosi oqimi | 171 m³/min |
Sovutish suvi tizimi
| Dvigatel quvvati | 170 L |
| Maksimal suv harorati | 98°C |
| Termostat | 71–85°C |
| Sovutish suyuqligining oqishi | 1650 L/min |
