SME 1895 kW Dizel Jeneratör Seti
Üretici: SME
Model: S16R-PTAA2-C
Motor devri (anma değeri): 1500 RPM
Silindir sayısı / Düzeni: 16 / 60° V-tipi
Hacim: 65,37 L
Silindir çapı ve stroku: 170 mm x 180 mm
Kompresyon oranı: 14 : 1
Anma devrinde maksimum yedek güç: 1895 kW
Frekans regülasyonu (kararlı durum): ±0...
Açıklama
Üretici: SME
| Model | S16R-PTAA2-C |
| Motor Devri: Anma Değeri | 1500 RPM |
| Silindir / Düzenleme | 16 / 60°V |
| Silindir hacmi | 65,37 L |
| Çap ve Krank Mili Yürüşü | 170 mm x 180 mm |
| Basınç oranı | 14 : 1 |
| Anma Devrinde Azami Bekleme Gücü | 1895 kW |
| Frekans regülasyonu, sürekli durum | ±0,25 % |
| Regülatör: tip | Elektrik |
| Emme ve soğutma | Turbosubaplı, hava-hava soğutucu |
Egzoz sistemi
| Duman Akış Hızı | 453 m³/dak |
| Maksimum Geri Basınç | 600 mm Sütun Yüksekliği (H₂O) |
Yakıt sistemi
| Yakıt tüketimi %100 (Ana Güç'ün) | 440 L/saat |
| Yakıt tüketimi %75 (Ana Güç'ün) | |
| Yakıt tüketimi %50 (Ana Güç'ün) | |
| Yakıt tüketimi %110 (Ana Güç'ün) | 495 L/saat |
Yağ sistemi
| Filtrelerle birlikte toplam yağ kapasitesi | 230 L |
Hava alımı
| Motor hava akışı | 171 m³/dak |
Soğutucu Sistemi
| Motor kapasitesi | 170 litre |
| Maks. su sıcaklığı | 98°C |
| Termostat | 71-85 °C |
| Soğutma Akışı | 1650 L/dakika |
