SME 1400 kW diisligeneraatorkomplekt
Tootja: SMEMudel: S12R-PTAA2-CEngooni pöörlemiskiirus nimiväärtusel: 1500 min⁻¹Silindrite arv / paigutus: 12 / 60°Töömaht: 49,03 lPõhjasuurus ja tõstekõrgus: 170 mm × 180 mmSisemine rõhk: 13,5 : 1Maksimaalne varuvõimsus nimipöörlemiskiiruses: 1404 kWSagedusregulatsioon, stabiilne olek: ±0,25...
Kirjeldus
Tootja: SME
| Mudel | S12R-PTAA2-C |
| Mootori pöörlemiskiirus nimiväärtusel | 1500 v/min |
| Silinder / Paigutus | 12 / 60 V |
| Üleminek | 49,03 l |
| Tõmm ja läbimõõt | 170 mm x 180 mm |
| Püsimisnäitaja | 13,5 : 1 |
| Maksimaalne varu võimsus nimipöörlemiskiiruse juures | 1404 kW |
| Sagedusregulatsioon, stabiilne olek | ±0,25 % |
| Regulaator: tüüp | Elektriline |
| Sisepõhine ja jahutus | Turbolaadimisega, õhust õhuni jahutaja |
Varjupaigasüsteem
| Käigukorraga gaasivool | 343 m³/min |
| Maksimaalne tagasurve | 600 mm H₂O |
Küttesüsteem
| Kütusekulu 100 % (peamisest võimsusest) | 340 L/h |
| Kütusekulu 75 % (peamisest võimsusest) | |
| Kütusekulu 50 % (peamisest võimsusest) | |
| Kütusekulu 110 % (peamisest võimsusest) | 374 L/h |
Õlisüsteem
| Kogu õhimaht koos filtritega | 180 L |
Õhutõmbemine
| Mootori õhuvool | 126 m³/min |
Jahutussüsteem
| Mootori maht | 125 L |
| Maksimaalne veetemperatuur | 98°C |
| Termostaat | 71–85 °C |
| Jahutusvedeliku vool | 1650 l/min |
