SME 1400 kW Dizel Jeneratör Seti
Üretici: SMEModelS12R-PTAA2-CEngin devir sayısı (Nominal): 1500 RPMSilindir sayısı / Düzeni: 12 / 60 VDeplasman: 49,03 LSilindir çapı ve stroku: 170 mm x 180 mmKompresyon oranı: 13,5 : 1Maks. yedek güç (nominal devirde): 1404 kWFrekans regülasyonu (kararlı durum): ±0,25...
Açıklama
Üretici: SME
| Model | S12R-PTAA2-C |
| Motor Devri: Anma Değeri | 1500 RPM |
| Silindir / Düzenleme | 12 / 60 V |
| Silindir hacmi | 49,03 L |
| Çap ve Krank Mili Yürüşü | 170 mm x 180 mm |
| Basınç oranı | 13,5 : 1 |
| Anma Devrinde Azami Bekleme Gücü | 1404 kW |
| Frekans regülasyonu, sürekli durum | ±0,25 % |
| Regülatör: tip | Elektrik |
| Emme ve soğutma | Turbosubaplı, hava-hava soğutucu |
Egzoz sistemi
| Duman Akış Hızı | 343 m³/dak |
| Maksimum Geri Basınç | 600 mm Sütun Yüksekliği (H₂O) |
Yakıt sistemi
| Yakıt tüketimi %100 (Ana Güç'ün) | 340 L/sa |
| Yakıt tüketimi %75 (Ana Güç'ün) | |
| Yakıt tüketimi %50 (Ana Güç'ün) | |
| Yakıt tüketimi %110 (Ana Güç'ün) | 374 L/saat |
Yağ sistemi
| Filtrelerle birlikte toplam yağ kapasitesi | 180 litre |
Hava alımı
| Motor hava akışı | 126 m³/dakika |
Soğutucu Sistemi
| Motor kapasitesi | 125 L |
| Maks. su sıcaklığı | 98°C |
| Termostat | 71-85 °C |
| Soğutma Akışı | 1650 L/dakika |
