SME 1400 kW dizel generator to'plami
Ishlab chiqaruvchi: SMEModelS12R-PTAA2-CElektr energiyasi chastotasi (nominal)1500 ayl/minSilindr soni / joylashuvi12 / 60 VHajmi49,03 LSilindr diametri va porshen yurish uzunligi170 mm x 180 mmSikl nisbati13,5 : 1Maksimal ishchi quvvat (nominal ayl/min da)1404 kVtChastota tartibga solish (barqaror holatda)±0,25...
Tavsif
Ishlab chiqaruvchi: SME
| Model | S12R-PTAA2-C |
| Nominal aylanish tezligi | 1500 об/мин |
| Silindr / Tartib | 12 / 60 V |
| Koʻchirish | 49,03 L |
| Diametr va mashq | 170 mm x 180 mm |
| Kompresssiya nisbati | 13,5 : 1 |
| Nominal aylanish tezligida maksimal rezerv quvvati | 1404 kW |
| Tezlikni tartibga solish, barqaror holat | ±0,25 % |
| Regulyator: tur | Elektr |
| Suvlanish va sovutish | Turbozaryadlangan, havo-havoga sovutish |
Egzoz tizimi
| Ишлатилган газ потоки | 343 m³/min |
| Maksimal Orqa Boshim | 600 mm H₂O |
Yoqilg'i tizimi
| Yoqilgʻi sarfi: asosiy quvvatning 100 % | 340 L/soat |
| Yoqilgʻi sarfi: asosiy quvvatning 75 % | |
| Yoqilgʻi sarfi: asosiy quvvatning 50 % | |
| Yoqilg'ining iste'moli¹¹⁰% (Bosh quvvatning) | 374 L/soat |
Moy tizimi
| Filtrlar bilan birga umumiy moy sig'imi | 180 l |
Havo kirish
| Dvigatel havosi oqimi | 126 m³/min |
Sovutish suvi tizimi
| Dvigatel quvvati | 125 L |
| Maksimal suv harorati | 98°C |
| Termostat | 71–85°C |
| Sovutish suyuqligining oqishi | 1650 L/min |
