SME 1400 kW dieselgeneratorset
Fabrikant: SMEModel S12R-PTAA2-CEngelsnelheid nominaal1500 tpmCilinder / opstelling12 / 60 VVerplaatsing49,03 LBoor en slag170 mm x 180 mmCompressieverhouding13,5 : 1Max. reservevermogen bij nominale toerental1404 kWFrequentieregeling, stationaire toestand±0,25...
Beschrijving
Fabrikant: SME
| Model | S12R-PTAA2-C |
| Motoromslag bij nominale snelheid | 1500 toeren per minuut |
| Cilinder / Opstelling | 12 / 60 V |
| Verplaatsing | 49,03 L |
| Boring en slag | 170 mm × 180 mm |
| Compressieverhouding | 13,5 : 1 |
| Max. standbyvermogen bij nominale toerental | 1404 kW |
| Frequentieregeling, stationaire toestand | ±0,25 % |
| Regelaar: type | Elektrisch |
| Inlaat en koeling | Turbogeladen, lucht-naar-luchtkoeler |
Uitlaatsysteem
| Afvoer Gasstroom | 343 m³/min |
| Maximale terugdruk | 600 mm H₂O |
Brandstofsysteem
| Brandstofverbruik bij 100 % (van het primaire vermogen) | 340 L/u |
| Brandstofverbruik bij 75 % (van het primaire vermogen) | |
| Brandstofverbruik bij 50 % (van het primaire vermogen) | |
| Brandstofverbruik110% (van het primaire vermogen) | 374 L/u |
Oliessysteem
| Totale oliecapaciteit inclusief filters | 180 liter |
Luchtinname
| Luchtstroom motor | 126 m³/min |
Koelsysteem
| Motorvermogen | 125 L |
| Max. watertemperatuur | 98°C |
| Thermostaat | 71–85 °C |
| Koelmiddelstroom | 1650 L/min |
